ضمانت و بازگشت کالا

خرید شما آغاز تعهد ماست

همۀ قوانین فروشگاه اینترنتی دل استایل منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و طبیعتاً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. امیدواریم با فراهم بودن امکان مرجوعی با آرامش بیشتر خریدتون رو انجام بدید.

شرایط عمومی‌ بازگشت کالا

 • در صورتی که اشکال سفارش دریافتی، در هنگام تحویل قابل تشخیص باشه، به طور مثال کارتن پیش از تحویل آسیب دیده و یا تغییر شکل داده، از تحویل گرفتن محصول خودداری کنید. یادتون باشه در شرایطی که عیب کالا درب منزل قابل تشخیص باشه، نباید تحویل گرفته بشه و شامل موارد مرجوعی نیست.
 • هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ، پاره شدن لیبل مانع از امکان انصراف از خرید یا بازگشت کالا می‌شود. لذا قبل از باز کردن و استفاده از محصول به تاریخ انقضا، تطابق کالا با سفارش و سایر موارد توجه فرمایید.
 • پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط کاربر را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت کالا و مشکل اعلام شده، کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.
 • بازگشت کالا صرفا با اطلاع رسانی به پشتیبانی و تایید ایشان امکان پذیر می باشد، توجه داشته باشید هر گونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی بر عهده ی کاربر می باشد.
 • روند دریافت کالای مرجوعی در رشت از سمت پیک دل‌استایل انجام می شود و در شهرستان کاربر باید از طریق پست بسته را برای دل‌استایل ارسال نماید.
 • هزینه ی بازگشت کالاهایی که کاربر مایل به مرجوعی سلیقه ای آنها می باشد، بر عهده ی خود کاربر می باشد.
 • تعویض کالای مرجوعی تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در انبار مرکزی دل‌استایل موجود باشد. در غیر این صورت پس از مرجوع شدن کالا، هزینه برگشت داده می شود.
 • امکان برگشت کالا در گروه عطر و ادوکلن با دلیل “انصراف از خرید” تنها در صورتی مورد قبول است که پلمپ کالا باز نشده باشد.

مرجوع کردن کالای دارای مشکل

در صورتی که بعد از تحویل سفارش، متوجه یکی از موارد زیر شدید و قصد مرجوع کردن داشتید، لازمه حداکثر تا ۳ روز کاری ، با پشتیبانی مشتریان دل استایل (شماره تماس دل استایل: 91304592-021) تماس بگیرید و برای مرجوع کردن هماهنگی لازم رو انجام بدید، سپس محصول رو به ما مرجوع کنید.


از نظر دل استایل موارد زیر شامل مرجوعی کالا میشه :

 1. تاریخ انقضای محصول گذشته باشد
 2. مدت باقی مانده برای مصرف محصول، نسبت به تاریخ تولید کوتاه باشد
 3. کالا از نظر فیزیکی آسیب دیده باشه، تغییر شکل داده باشه یا کیفیت ظاهری مناسبی نداشته باشد
 4. محصول از داخل ظرف نشت کرده باشد
 5. کالا به صورت اشتباه ارسال شده باشد

در صورت تایید مورد مرجوعی یا محصول جایگزین براتون ارسال می شود و یا هزینه‌ی خرید به شما استرداد خواهد شد. هزینه‌ی مرجوع کردن هم در این حالت با دل استایل می باشد.

پاسخ سوالتان را پیدا نکردید؟

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.